DOLLE A/S skiria daug dėmesio gamtos apsaugai viso gamybos proceso metu, pradedant žaliavų įsigijimu, gamyba, distribucija ir baigiant pramoninių atliekų sutvarkymu.

APLINKA

DOLLE stengiasi užtikrinti, kad mediena būtų perkama tik iš sertifikuotų miškų, kurie tvarkomi labai atsakingai. Tai užtikrina, kad mūsų produkcija būtų gaminama laikantis galiojančių  įstatymų ir aplinkos apsaugos standartų. Mes stengiamės, kiek įmanoma,  perdirbti, išrūšiuoti, supresuoti kuo daugiau atliekų ir atsikratyti jų atsakingai.

Mūsų žaliavų įsigijimo politika užtikrina, kad medienos žaliavą mes perkame tik iš atsakingai į aplinką žiūrinčių ir patikimų tiekėjų. Kiek tai įmanoma, mes stengiamės pirkti tik FSC® - licencijos kodas FSC-C022300 - www.fsc.org arba PEFC www.pefc.org -  sertifikuotus produktus ir griežtai atsisakome pirkti nelegaliai nukirstus medžius arba  iš tų šalių, kuriose negerbiamos žmogaus teisės.   

 

KOKYBĖ IR TESTAVIMAS

DOLLE daug dėmesio skiria produktų saugumui ir kokybei, todėl mes keliame labai aukštus reikalavimus ne tik savo gaminiams, bet ir mūsų tiekėjų produkcijai. Mūsų gamyklose įdiegta plati kokybės patikrinimo sistema. Be to esame įdiegę efektyvią mūsų tiekėjų produkcijos kokybės patikrinimo sistemą, užtikrinančią, kad jų gaminiai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus. Šiam tikslui pasiekti visus gautus užsakymus tikriname atsitiktine tvarka pagal Europos standartus, ISO 2859. 


Visas žaliavas ir sudedamąsias dalis atidžiai atrenkame, kad įsitikintume jų tvirtumu, funkcionalumu, saugumu ir kokybe. Mūsų produkcija gaminama laikantis galiojančių įstatymų, standartų bei praktikos normų ir yra sertifikuota visų, su tuo susijusių, institucijų.

 

ISO 9001

DOLLE A/S turi ISO 9001 sertifikatą, kuris užtikrina, kad mūsų klientai gaus ISO 9001 kokybės standartus atitinkančius produktus. Praktiškai tai reiškia, kad nepriklausoma sertifikuojanti organizacija kontroliuoja ir tikrina, jog visi mūsų gamybos procesai būtų visą laiką tinkamai dokumentuoti.

ETAG 008

Savo modulinius ir spiralinius laiptus mes tikriname pagal ETAG 008, kad visiškai atitiktume ES keliamus sveikatos, saugumo ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

EN 14975

Visas mūsų palėpės laiptų asortimentas gaminamas ir patikrinamas testais pagal EN 14975 - šiuo metu Europoje galiojančius palėpės laiptų standartus. Testus atlieka ir sertifikuoja Vokietijoje esantis Rosenheim Institutas.

LEAN

Visa  mūsų produkcijos gamyba remiasi "LEAN" filosofija, pagal kurią didžiausias dėmesys yra sutelktas į vartotojui sukuriamą vertę, nuolatos tobulinant ir efektyvinant veiklą. Skaityti daugiau 

DOLLE yra didžiausias rinkoje palėpės laiptų gamintojas. Per metus vienoje iš moderniausių pasaulyje gamyklų mes pagaminame 33.000 palėpės laiptų.

DIDŽIAUSIAS RINKOJE PALĖPĖS LAIPTŲ GAMINTOJAS

FSC yra tarptautiniu mastu pripažinta pelno nesiekianti organizacija. FSAC ženklu pažymėtus produktus galite pirkti ramia sąžine, nes FSC prižiūrimuose miškuose nenukertama daugiau medžių, negu miške gali atželti.

FSC®

Visa mūsų produkcijos gamyba remiasi "LEAN" filosofija, pagal kurią didžiausias dėmesys yra sutelktas į vartotojui sukuriamą vertę, nuolatos tobulinant ir efektyvinant veiklą. Skaityti daugiau Skaityti daugiau