Bendradarbiavimas

Pasiūlymas montuotojams

Tapkite mūsų produktų montuotoju

Pasiūlymas architektams ir dizaino studijoms

Prisijunkite prie partnerių programos

Kūrėjai

Skaitykite apie pasiūlymą investuotojams

Statybos įmonės

Kviečiame bendradarbiauti statybos sektoriaus įmones

Didmeninės prekybos klientai

Peržiūrėkite didmeninių klientų pasiūlymą

Bendradarbiavimas su tarptautiniu gamintoju DOLLE

 

Turite projektavimo biurą, statybos įmonę, didmenininką? Esate montuotojas, architektas ar kūrėjas? Maloniai kviečiame jus į ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų įmone "Dolle". 

 

Pasikliaukite mūsų profesionalų komandos patirtimi ir gaukite visapusišką pagalbą kiekviename projekto etape. Jums nebereikės savarankiškai ieškoti užsakymų ar paruoštų sprendimų, kurie suteiks jūsų klientams pasitenkinimo ir aukštos kokybės garantiją.

 

Laiptus gaminame jau 70 metų, kad šiandien pelnytume pasaulinio lyderio vardą šioje pramonės šakoje. Taigi pasinaudokite mūsų žiniomis ir įsitikinkite, kad patirtis ir šiuolaikinės technologijos sudaro puikų duetą. Mūsų lyderio pozicija leidžia mums pasiūlyti ne tik aukštos kokybės laiptų sprendimus individualiems klientams, bet ir sudaryti optimalias bendradarbiavimo sąlygas:

  • montuotojams / surinkėjams,
  • kūrėjams,
  • didmeninės prekybos klientams,
  • architektams ir projektavimo biurams,
  • statybos bendrovėms.

 

Sužinokite, kaip dirbti su geriausiais savo srities specialistais!

 

Bendradarbiavimas su montuotojais

Jei teikiate laiptų montavimo paslaugas ir galite pasigirti patirtimi, dėmesingumu darbui ir darbų patikimumu, sužinokite, ką galime pasiūlyti. Mielai praplėsime savo profesionalų komandą ir įtrauksime montuotojus, kurie atliks darbus mūsų klientams pagal subrangos sutartis.

 

Jei trūksta užsakymų ir esate susipažinę su laiptų įrengimo darbais, mielai pristatysime bendradarbiavimo sąlygas. Visą jo trukmę galėsite tikėtis mūsų specialistų pagalbos. Bendradarbiavimas su laiptų montuotojais leidžia mums laiku ir efektyviai suteikti klientams paslaugas. Veikiame visoje Lenkijos teritorijoje. Ar norėtumėte prisijungti prie šios grupės? Patikrinkite, ką įgysite.

 

Bendradarbiavimas su kūrėjais

Esate vystytojas ir įgyvendinate įvairius statybos projektus? Jums reikia paruoštų, patikrintų sprendimų ir patikimo, patyrusio verslo partnerio? Laiptus gaminame jau 70 metų, o 18 metų veikiame ir Lenkijoje. Mūsų visapusiška pasiūla apima ir konsultavimą renkantis optimalius sprendimus, ir matavimų atlikimą, ir individualius projektus, ir profesionalų laiptų įrengimą. Imkitės bendradarbiavimo su mumis, ir laiptų srityje pasirūpinsime viskuo.

 

Bendradarbiavimas su didmenininkais

Šiuo metu siūlome daugiau kaip 7 000 gatavų laiptų modelių. Tačiau tai dar ne viskas. Taip pat rengiame pasirinktus laiptų modelius pagal individualius užsakymus ir optimaliai pritaikytus kliento poreikiams. Ar norėtumėte, kad jūsų klientai taip pat galėtų naudotis tokiu plačiu gaminių asortimentu? Sužinokite, kaip galite bendradarbiauti su mumis. Pasiūlykite savo klientams patikrintus, saugius ir ilgaamžius sprendimus. Nuolat tobulėjame ir nuolat reaguojame į rinkos poreikius. Jums nebereikia sekti nei teisės aktų, nei dizaino pasaulio pokyčių, kad savo pasiūloje turėtumėte modelių, kurie puikiai atitiktų klientų lūkesčius. Prisijunkite prie mūsų verslo partnerių rato.

 

Bendradarbiavimas su statybos įmonėmis

Jei savo klientams teikiate sudėtingas statybos paslaugas, dabar tai galite daryti dar efektyviau ir paprasčiau. Galite pasikliauti mūsų profesionalų komanda, kai reikia išsirinkti modelį, suprojektuoti ar atlikti laiptų įrengimo užsakymą. Turime paruoštų aukštos kokybės sprendimų jūsų klientui, taip pat galime pritaikyti savo pasiūlymą prie individualių jūsų užsakovų lūkesčių ir poreikių. Bendradarbiaujame su statybos įmonėmis tiek teikdami joms paruoštus laiptų modelius, tiek rengdami pasirinktus laiptų modelius pagal individualius matmenis. Norite racionalizuoti savo darbą ir kartu pagerinti klientams teikiamų pasiūlymų kokybę? Peržiūrėkite mūsų programą, skirtą statybos bendrovėms.

 

Užsisakykite įsigytų laiptų montavimą

 

Rašykite mums ir sumontuosime mūsų laiptus jūsų namuose