CLICK FIX KONCEPCIJA

DOLLE ClickFix 76 palėpės laiptai pasižymi geriausiomis izoliacinėmis savybėmis rinkoje. Nauji patentuoti palėpės laiptai, pavadinti Click Fix®, pasižymi naujove, kuri sukėlė tikrą revoliuciją palėpės laiptų rinkoje. Kuriant ClickFix produktą buvo daug konsultuojamasi su galutiniu vartotoju. 

Palėpės laiptų gamyboje Click Fix® nustatė naujus standartus, susijusius su klimato reguliavimu. Atsisakius medinių liuko durelių, buvo sukurta nauja puikiomis izoliacinėmis savybėmis pasižyminti konstrukcija, kuri, drauge su nauja sandarinimo sistema, Click Fix® pavertė rinkos lyderiu pagal izoliacinę vertę ir oro nepralaidumą.

Skirtingai nuo tradicinių palėpės laiptų (sveriančių apie 39 kg) ClickFix® susideda iš trijų dalių: apvado, kopėčių ir liuko durelių, iš kurių nė viena nesveria daugiau kaip 11 kg ir surenkamų naudojantis patentuota spragtelėjimo sistema. Ir profesionalai, ir mėgėjai netruks pastebėti, kad ClickFix®, dėl išskirtinės šio produkto kokybės, sumontuoti yra daug paprasčiau ir greičiau. 

 

 

 

 

Netruksite pastebėti, kad sumažėjo šildymo išlaidos ir viduje tapo jaukiau, nes ClickFix užkerta kelią skersvėjams, kurie dažniausiai lydi įrengiant įprastas palėpės laiptus. Skaityti daugiau
Bandymais patvirtinta, kad mūsų palėpės laiptų U vertė yra aukščiausia rinkoje. Skaityti daugiau Skaityti daugiau
Rinkoje Click Fix surinkimo sprendimas yra naujas ir unikalus. Viso naujovių įdiegimo proceso metu mes vadovavomės vizija, kad naujausios kartos kopėčias būtų galima sumontuoti vienu spragtelėjimu. Šio išradimo dėka sumontavimo laikas sutrumpėjo iki mažiau nei 30 minučių. Skaityti daugiau