Dolle darbuotojai didžiuojasi galėdami pasiūlyti funkcionalius, šiuolaikiškus, estetiškus ir labai kokybiškus produktus, visiškai atitinkančius dabartinius pramonės standartus ir praktikos normas.  Mūsų dėmesys visuomet sutelktas į naujų produktų, naujų modelių kūrimą ir jų kruopštų išbandymą prieš pateikiant galutiniam vartotojui.

Vartotojų poreikių padiktuotas dizainas

Kurdami ir vystydami produktą, mes stengiamės įtraukti kuo daugiau suinteresuotų žmonių.  Mūsų pridėtinės vertės grandinėje įtaką gali daryti ir prekybininkai, ir platintojai, ir vartotojai. Mes mielai įtraukiame juos į šį procesą, esame atviri jų pasiūlymams, komentarams ir atsiliepimams. Mes tikime, kad geriausi sprendimai priimami tik palaikant glaudžius ryšius su vartotojais ir pasitelkiant jų įžvalgas naujų produktų kūrimo procesuose. 

Naujų idėjų išbandymas
DOLLE labai vertina savo kolegų kūrybiškumą ir įdėtas pastangas, todėl mes niekada "nenurašome" gerų idėjų, prieš tai neišbandę jų konkurencingumo rinkoje. Vadovaudamiesi "Greitas prototipo sukūrimo" principais, visas prie braižybos stalo gimusias idėjas mes labai greitai perkeliame į gamybą. "Greitas prototipo sukūrimas"  užtikrina, kad naujausios idėjos per labai trumpą laiko tarpą  bus perkeltos į darbinį produktą. Tokie modeliai gaminami iš tuo metu prieinamų medžiagų - kartono, medžio, vamzdžių ir pan.- kad negaištume laiko specifinių medžiagų paieškai. Šiame etape mes vis dar dirbame idėjų lygmenyje ir, jeigu modelis mus sudomina, mes kuriame 3D brėžinius ir prototipus, kad galėtume visapusiškai išbandyti jo funkcionalumą ir išnagrinėję visus aspektus, pereiti prie gamybos etapo. 

Nuolatiniai kokybės patikrinimai​ 
Prieš išleisdami į rinką naują produktą, mes jį kruopščiai patikriname, kad įsitikintume, jog jis atitinka visus teisinius reikalavimus, pramonės standartus ir rekomendacijas, o svarbiausia - mūsų pačių  kokybės kartelę. Su savo produktais atliekame įvairius bandymus, tokius kaip palėpės laiptų liuko pralaidumas orui, visų tipų laiptų tvirtumo , užsidarymo mechanizmų ir šarnyrų bei turėklų sistemų tvirtumo ir tempimo bandymus.

 

Mūsų turėklų sistemos turi daug pritaikymo galimybių. Mūsų sistemos yra minimalistinio ir paprasto dizaino, kuris jūsų namams suteiks klasikinio skandinaviško interjero įspūdį. Skaityti daugiau Skaityti daugiau
Dolle yra vienas didžiausių palėpės laiptų gamintojų pasaulyje ir gali pasiūlyti didžiausią asortimentą rinkoje. Skaityti daugiau
Mūsų gamybos plataus asortimento laiptai sukurti taip, kad optimaliai tiktų jūsų namams. Skaityti daugiau