APIE DOLLE

DOLLE yra medinių palėpės laiptų gamintojų lyderis Europoje. Mus galima rasti daugiau nei 40 pasaulio šalių. Mūsų svarbiausias produktas yra palėpės laiptai, bet mes taip pat gaminame modulinius, spiralinius ir erdvę taupančius laiptus ir platų spektrą PROVA prekės ženklo turėklų.

DOLLE buvo įkurta 1982 metais ir nuo mažos įmonės užaugo iki didžiausio medinių palėpės laiptų gamintojo Europoje. Mūsų būstinė įsikūrusi šiaurės-vakarų Danijoje esančiame Frostrapo miestelyje. Neseniai investavusi per 6 milijonus eurų, DOLLE tapo moderniausiu pasaulyje medinių palėpės laiptų gamintoju pasaulyje.  Mūsų produktų galite rasti visuose didžiausiuose  statybos prekių ir "pasidaryk pats" tipo prekybos centruose visame pasaulyje. 

 DOLLE produkciją Danijoje, Kinijoje ir Ukrainoje esančiuose trijuose mūsų fabrikuose gamina per 300 šiam darbui pasišventusių darbuotojų. Pietų Kinijoje esančiame Sudžou mieste veikianti mūsų gamykla atsakinga už metalo konstrukcijų gamybą ir yra pagrindinė Prova turėklų bei porankių gamintoja. Ukrainoje įkurta gamykla atsakinga už visą tiekimo grandinę, pradedant miškininkyste, lentpjūve ir FSC sertifikuotų medžio masyvo detalių gamyba. Iš ten viskas keliauja į mūsų fabriką Danijoje, kur vyksta automatizuota ir aukštosiomis technologijomis pagrįsta medinių palėpės laiptų gamyba. Gamybos proceso metu kiekviena gamykla turi jai priskirtas specifines užduotis ir glaudžiai bendradarbiauja su kitais tiekėjais.

Mes esame pasirengę atsižvelgti į jūsų poreikius, pasiūlyti idėjų ir galimybę susikurti paprastesnį ir patogesnį gyvenimą.