Žiūrėkite, kaip mes
paverčiame jūsų svajonių namus realybe!

Mūsų laiptai klientų namuose!

Žiūrėkite išskirtinę nuotraukų iš įgyvendinimo galeriją.

 

Pažvelkite į įkvepiančių nuotraukų kolekciją. Mūsų laiptai papuošė daugybę vienbučių namų (modernių ar tradicinių), vilų ir rezidencijų.

 

Tikimės, kad nuotraukos įkvėps tuos, kurie jau įgyvendina savo namo projektą, ir suteiks vertingų žinių apie pasirinktą laiptų modelį tiems, kurie planuoja statyti savo svajonių namus. Nuotraukų galerijos dėka išsirinkti tobulą laiptų modelį taps lengviau.

 

Pasidalydami idėjomis, patirtimi ir įgyvendintais darbais, palengvinsime jūsų įkvėpimo paieškas. Čia skelbiamose nuotraukose matyti gyvenamųjų patalpų, ūkinių patalpų, taip pat terasų ir poilsio zonų sode išdėstymas. Galerijos dėka išsirinkti tobulą laiptų modelį taps lengviau. Galėsite tiksliai pamatyti, kaip atrodo įgyvendinti laiptų projektai pateiktuose interjeruose, ir pasitikėti mūsų specialistais. Savo klientams padedame kiekviename etape: nuo idėjos iki modulinių, sraigtinių ir frezuotų laiptų projektavimo, matavimo ir montavimo. Joks pastatas ar interjeras mums nėra "baisus".

 

Pažiūrėkite, kaip galima reguliuoti laiptus, taip sukuriant nuotaikingą ir unikalią interjero atmosferą.

 

Įgyvendintų užsakymų pogrupyje yra gausus nuotraukų rinkinys, kurį pateikė mūsų klientai. Mūsų laiptai dera prie daugelio populiarių interjero stilių, kaip galite įsitikinti peržiūrėję galeriją. Sistemingai ją papildome, pridėdami kitų realizacijų nuotraukas.

 

Laiptai modernaus stiliaus namų interjere

Modernaus stiliaus namai ir interjerai paprastai pasižymi paprastumu, minimalizmu, dideliu funkcionalumu ir plačiomis terasomis. Fasadai gali būti padailinti iš pažiūros priešingomis medžiagomis, pavyzdžiui, betonu ir medžiu ar metalu. Modernumas taip pat pasireiškia naudojant šiuolaikines technologijas ir dizainą, pavyzdžiui, modulinius, modulinius mini ir spiralinius laiptus.

 

Laiptai skandinaviško stiliaus namų interjere

Skandinaviško stiliaus interjeruose vyrauja balta spalva: baltos sienos, šviesūs baldai su spalvotomis ir juodomis detalėmis arba smėlio, rudos ir žalios spalvos aksesuarai. Medžiagos - medis, linas, medvilnė arba akmuo. Atrodo, kad toks paprastas interjeras yra šaltas ir santūrus. Nieko blogo! Natūralūs priedai įneša daug šilumos ir jaukumo. Tokiam interjerui rekomenduojame mediniai laiptai arba populiarius modulinius laiptus.

 

Laiptai minimalistinio stiliaus namų interjere

Minimalistinio stiliaus laiptų pagrindą sudaro santūrios, neutralios spalvos (balta, juoda, pilka, smėlio ir ruda). Tokių interjerų apdailos elementai gaminami iš metalo, betono ir stiklo. Prie šio stiliaus puikiai dera mūsų metaliniai spiraliniai laiptai arba medžio ir metalo moduliniai laiptai (ir mini, skirti mažoms patalpoms), kurie gali būti baltos, juodos arba antracito spalvos.

 

Laiptai klasikinio stiliaus namų interjere

Tai vienas svarbiausių stilių mūsų šalyje. Elegancija, klasė ir nesenstantis stilius - pagrindiniai jo bruožai. Šiame stiliuje daugiausia dėmesio skiriama išdėstymo simetrijai ir pusiausvyrai, o interjeruose vyrauja prislopintos spalvos, elegantiški aksesuarai, dailūs audiniai. Daugiau nei 7000 mūsų modulinių laiptų modelių puikiai tinka klasikiniam stiliui ir atitiks bet kurio kliento reikalavimus!

 

Natūralūs laiptai ekologiško ir boho stiliaus namų interjere

Styl ekologiczny czy boho charakteryzuje się harmonią i maksymalnym wykorzystaniem dobrodziejstw otaczającej przyrody. To także dbałość o środowisko i minimalizowanie działania Ekologiniam arba boho stiliui būdinga harmonija ir maksimalus supančios gamtos teikiamų privalumų panaudojimas. Tai taip pat rūpinimasis aplinka ir kuo mažesnis žmogaus poveikis gamtai. Ekologiniame arba boho stiliuje pagrindinės interjero dizaino medžiagos yra medis / bambukas ir natūralūs audiniai, pavyzdžiui, linas.

 

Mūsų atsakymas šio stiliaus mėgėjams - FSC® sertifikuoti mediniai laiptai. Šis sertifikatas rodo, kad mūsų laiptų gamybai naudojamą medieną kertame iš tvariai tvarkomų miškų išteklių (neviršijant lygio, kuris visam laikui užkirstų kelią jų atsinaujinimui). Kartu rūpinkimės savo planeta.

 

Laiptai palėpės ir industrinio stiliaus namų interjere

Pirmajam minėtam stiliui būdingos betoninės sienos, gamyklas primenantys aksesuarai (kyšantys vamzdžiai, "nuogi" šviestuvai, neapdorotos plytos). Spalvos yra tamsios ir stiprios. Kita vertus, lofto stiliuje matome daugiau šiltų, prislopintų spalvų. Abiejuose stiliuose puikiai tiks mūsų juodos arba antracito spalvos moduliniai ir moduliniai mini laiptai.

 

Stilingas DOLLE lauko laiptų įrengimas!

Mūsų įmonės siūlomi lauko laiptai dera prie bet kurio iš minėtų stilių. Tokių laiptų atveju svarbiausi veiksniai yra naudojimo saugumas, estetika ir funkcionalumas. DOLLE Toronto spiraliniai laiptai atitinka Europos statybos standartus, nurodytus standartuose EN 1991 ir EN 1993.

 

Žinoma, tai tik keli mūsų realizavimo pavyzdžiai. Jei didžiuojatės savo interjeru su mūsų laiptais ir norite pasidalyti savo idėja su kitais, nedvejodami siųskite nuotraukas adresu info@dolle.lt.

 

Parodykite savo interjerą ir įkvėpkite kitus!

 

Mes sudarome nepakeičiamą komandą, turinčią ekspertinių žinių. Siūlome mūsų laiptų (modulinių, spiralinių, frezuotų ir lauko) matavimą ir montavimą, kuris dėl per daugelį metų sukauptos patirties yra veiksmingas ir efektyvus. O klientas gali būti tikras, kad jo laiptai sumontuoti saugiai ir patikimai.

 

Prisijunkite prie patenkintų klientų grupės. Rašykite adresu info@dolle.lt