DUOMENŲ APSAUGA, PRIVATUMAS IR SLAPUKŲ POLITIKA

DOLLE

BENDRASIS DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTAS 2018

DOLLE, paskelbtos 2018 m. gegužės 22 d.

 

1. Bendrosios nuostatos
1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės (toliau – www.dolle.lt) ir www.dolle.lt  kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.dolle.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
2.1 www.dolle.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
2.2 www.dolle.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;


3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.
3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

4. Registracijos pateikimo taisyklės
4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai adresu dollelit@gmail.com.


6. Slapukai (angl. cookies)
6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.


7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
7.1 www.dolle.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

 

1.ĮVADAS Į BENDRAS SĄLYGAS

Jums naudojantis mūsų paslaugomis, Dolle įsipareigoja saugoti informaciją apie jus arba jūsų įmonę. Mes norime, kad mūsų paslaugos klientams būtų visiškai saugios. Privatumo politika taikoma bet kokiai asmeninei informacijai, kurią jūs pateikiate DOLLE tinklalapyje arba bet kuriuo kitu komunikacijos būdu.

Kad Dolle galėtų teikti efektyvias ir kokybiškas paslaugas, mums kartais reikia surinkti informaciją apie jus.

Ši Privatumo politika paaiškina:

 • Kokią informaciją mes galime apie jus rinkti
 • Kaip mes naudosime apie jus surinktą informaciją
 • Kada mes galime pasinaudoti informacija su jumis susisiekti
 • Kada mums gali reikėti atskleisti tretiesiems asmenims tam tikrą informaciją apie jus
 • Jūsų pasirinkimas, kokią informaciją mums pateikti
 • Slapukų naudojimas mūsų interneto svetainėje ir kaip jūs galite atsisakyti slapukų.

"DOLLE" yra įsipareigojusi apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Kiekvieną kartą, kai pateikiate tokią informaciją, mes esame teisiškai įpareigoti jūsų informaciją naudoti pagal visus įstatymus, susijusius su asmens duomenų apsauga, įskaitant 1998 m. Duomenų apsaugos įstatymą () ir Privatumo ir elektroninių ryšių direktyvą 2003 (EB) ir GDSR Bendrąsias duomenų apsaugos taisyklės 2018 m

Mes labai rimtai žiūrime į visų duomenų apsaugą. Mūsų programinė įranga yra reguliariai atnaujinama, išbandoma ir apsaugota. Mes turime ugniasienes ir saugios prieigos politiką, taip pat vidaus mokymo procedūras, kad mūsų saugomi duomenys būtų laikomi saugiai.

 

2. KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE MANE RENKA DOLLE?

Prisiregistravę kaip DOLLE programos dalyvis ar DOLLE paslaugų gavėjas, pvz., perkant internetu, pateikiant užklausimus ar pageidaujant naujienlaiškių, mes galime paprašyti jūsų asmeninės informacijos. Tai gali būti tokia informacija kaip jūsų vardas, el. pašto adresas, pašto adresas, telefonas, mobiliojo telefono numeris arba įmonės informacija. Pateikdami mums šią informaciją, leidžiate mums teikti jums reikalingas paslaugas.

Atminkite, kad kartais tam tikruose mūsų interneto svetainės puslapiuose mes galime paprašyti iš jūsų papildomos asmeninės informacijos, kad galėtume suteikti visapusę paslaugą, o perkant prekes paprašyti įvesti mokėjimo kortelės informaciją. Mes nelaikome, nekaupiame ir neišsaugome jokių mokėjimo kortelių duomenų. Kortelių apdorojimas atliekamas per PayPal - pasaulinės klasės saugaus mokėjimo portalą, kurį valdo "Payzone", ir "DOLLE" neturi prieigos prie šių duomenų.
DOLLE svetainėje taip pat naudojami slapukai (išsamiau žr. 13 paragrafą) ir renkami IP adresai (IP adresas yra numeris, galintis vienareikšmiškai identifikuoti konkretų kompiuterį ar kitą tinklo įrenginį internete). Mes kartais naudojame analitinę programinę įrangą, leidžiančią ieškoti IP adresų, ir slapukus, kurie leidžia patobulinti ir pagerinti mūsų siūlomą svetainę ir paslaugas. Ši informacija nenaudojama jūsų asmeniniam profiliui kurti ir žurnalo failai yra reguliariai išvalomi. Mes niekam niekada neperduosime ir neparduosime savo klientų asmeninės informacijos.

 

3. Kaip DOLLE naudoja  surinktą informaciją apie mane?

Mes naudosime jūsų asmeninę informaciją įvairiais tikslais, įskaitant:

 • "Paslaugų administravimo tikslais", kas mums leis susisiekti su Jumis dėl jūsų užklausos arba užsakytos paslaugos, kaip nurodyta 4 dalyje (pvz., išpildyti internetinį užsakymą arba atsakyti į užklausas)
 • Susisiekti su jumis dėl mūsų svetainėje jūsų pateiktos užklausos arba mūsų kontaktų puslapyje palikto įrašo.
 • IP adresai naudojami norint nustatyti naudotojų buvimo vietą, apsilankymų iš skirtingų šalių skaičių, taip pat blokuoti kenkėjišką veiklą,  analizuoti ir tobulinti DOLLE svetainėje teikiamas paslaugas, siekiant, kad naršymas svetainėje būtų kuo patogesnis.

Jeigu mums tektų panaudoti jūsų asmeninę informaciją bet kokiam kitam tikslui, mes užtikrinsime, kad pirmiausia apie tai jums praneštume. Jums bus suteikta galimybė patvirtinti ar atsiimti savo sutikimą, nebent turėsime teisinę prievolę tokius duomenis (pvz., dėl pajamų deklaravimo, muitinės ir akcizų ir pan.)

 

4. KADA DOLLE SU MANIMI SUSISIEKS?

Mes galime su jumis susisiekti:

 • Kai tai susiję su jūsų užsakytos paslaugos suteikimu, kad būtume tikri, jog tikrai galėsime jums šią paslaugą suteikti. 
 • Kai jūs patys nurodote, kad norėtumėte korespondenciją tęsti (pvz.,  užklausos)
 • Kai mūsų svetainėje pateikiate užsakymą
 • Kai kviečiame dalyvauti apklausose  apie mūsų įmonės paslaugas (dalyvavimas visada tik  savanoriškas) ir rinkodaros tikslais, kuriems jūs iš anksto davėte sutikimą (žr. 5 dalį )

 

5. AR SU MANIMI SUSISIEKS RINKODAROS TIKSLAIS?

Mes su jumis nesusisiekiame rinkodaros tikslais ir nesiūlysime naujų paslaugų, nebent būsite iš anksto nurodęs, kad to pageidaujate.

 

6. AR DOLLE MANO ASMENINIAIS DUOMENIMIS DALINSIS SU KUO NORS KITU?

Ne, mes saugosime jūsų informaciją konfidencialiai, išskyrus tuos atvejus, kai įstatymas to reikalauja  arba leidžia tokią informaciją atskleisti (pvz., valdžios institucijoms ir teisėsaugos institucijoms) arba kaip nurodyta 7 dalyje. Paprastai jūsų informaciją mes naudosime tik "Midland Ladder Co.". Tačiau kartais mes prašome trečiųjų šalių (pvz., konkretaus užsakymo gamintojų, kurjerių ir kt.) tvarkyti jūsų informaciją. DOLLE griežtai reikalauja, kad šios trečiosios šalys griežtai laikytųsi mūsų nurodymų. Mes taip pat reikalaujame, kad jie nenaudotų jūsų asmeninės informacijos savo verslo tikslais. Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims mes perduosime tik tada, kai tai bus būtina įvykdyti jūsų užsakymą ir perduosime tik toms įmonėms, kurias patikrinome ir kurios visiškai atitinka visus anksčiau minėtus duomenų apsaugos reikalavimus.

 

7. ĮŽEIDŽIANTIS AR NETINKAMAS TURINYS DOLLE SVETAINĖJE

Jei "DOLLE" svetainėje ar socialinių tinklų puslapyje publikuojate įžeidžiančią, nederamą ar nepriimtiną turinį  arba kitaip pažeidžiate šios svetainės elgesio taisykles, mes panaudosime jūsų asmeninę informaciją, kad toks elgesys būtų sustabdytas.
Jei mes pagrįstai manysime, kad pažeidėte arba galite pažeisti bet kurį Anglijos ar Velso įstatymą (pvz., kad jūsų paskelbtas turinys gali būti apgaulingas ar šmeižikiškas), DOLLE pasilieka teisę apie jūsų paskelbtą turinį ir elgesį informuoti ir jūsų asmeninę informaciją perduoti trečiosioms šalims,  pvz., jūsų el. pašto / interneto paslaugų teikėjams ar teisėsaugos institucijos .

 

8. O JEIGU MAN YRA 16 ARBA MAŽIAU METŲ?

Jei esate 16 metų ar jaunesnis, prašome iš anksto gauti savo tėvo / globėjo leidimą, kai galėtumėte mums pateikti savo asmeninę informaciją. Tokio sutikimo neturintiems vartotojams neleidžiama mums pateikti savo asmeninės informacijos. 

 

9. KAIP ILGAI DOLLE SAUGOS MANO ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Jūsų asmeninę informaciją mes laikysime savo sistemose tiek laiko, kiek tai bus būtina konkrečiai paslaugai suteikti, arba tiek laiko, kiek bus nurodyta jūsų pasirašytoje sutartyje su mumis. Norėdami uždaryti savo "DOLLE" paskyrą, susisiekite su mumis (žr. informaciją šio pranešimo apačioje). Tai gali būti padaryta ir rankiniu būdu. Atkreipkite dėmesį, kad dėl teisinės prievolės to nebus įmanoma padaryti, jei su mumis dar būsite sudarę tebegaliojančią sutartį. Tik tada, kai užsakymas bus įvykdytas ir mūsų teisinė prievolė pasibaigusi, mes galėsime pašalinti jūsų asmeninę informaciją iš mūsų duomenų bazės.
Jei jūsų buvo paprašyta prisijungti prie "DOLLE" paskyros, mes jūsų pateiktą informaciją saugosime  tiek, kiek tai būtina tikslui (-ams), dėl kurio jis buvo pateiktas, pasiekti. Pavyzdžiui, jei užregistruosite naudotojo paskyrą, pagrindinė informacija be atskiro prašymo nebus ištrinta, nes taip jums bus lengviau pateikti  DOLLE papildomus užklausimus, užsakymus ir pan.

 

10. AR GALIU SUŽINOTI, KOKIĄ MANO ASMENINĘ INFORMACIJĄ KAUPIA DOLLE?

Taip. Pagal Duomenų apsaugos reglamentą ir Bendrąsias duomenų apsaugos taisykles Jūs turite teisę prašyti DOLLE pateikti kopiją visos apie jus sukauptos asmeninės informacijos, o taip pat reikalauti, kad netikslumai būtų ištaisyti. Tokiu atveju mes paprašysime, kad jūs vieno iš mūsų administracijos darbuotojų akivaizdoje patvirtintumėte savo tapatybę ir po to pasistengsime jums suteikti, ištaisyti  arba ištrinti mūsų duomenų bazėje apie jus sukauptą informaciją.
Prašome su mumis susisiekti ( kontaktai pateikti šio aprašymo pabaigoje) ir paprašyti asmeninės informacijos, kurią mes turime apie jus sukaupę.

 

11. KAS, JEIGU PRIE DOLLE INTERNETINĖS SVETAINĖS AŠ PRISIJUNGIU NE IŠ EUROPOS?

Interneto svetainę www.dolle.com administruoja DOLLE. Klientui prisijungus iš užsienio visa jo pateikta informacija patenka tiesiai į mūsų rankas ir yra tvarkoma laikantis Privatumo politikos (ir visų kitų mūsų šalyje interneto svetainėms keliamų reikalavimų), nebent tame puslapyje yra nurodytos kitos sąlygos.

 

12. DOLLE PRIVATUMO POLITIKOS PASIKEITIMAI

Ši Privatumo politika kartais gali būti atnaujinama, todėl kaskart pateikdami mums asmeninę informaciją galite ją dar kartą perskaityti.

 

13. SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA -DUOMENYS, KURIUOS APIE JUS RENKA DOLLE

Mūsų svetainėje naudojami "slapukai", kurie yra nedideli failai,  siunčiami į jūsų naršyklę ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske. Tai leidžia jums ieškoti informacijos visoje mūsų svetainėje ir nereikia kaskart registruotis. Slapukai mums leidžia analizuoti interneto srautą ir tobulinti mūsų internetines paslaugas. Jie negali būti naudojami jūsų identifikavimui. Galite nustatyti, kad jūsų interneto naršyklė praneštų jums apie slapukų pateikimo užklausas arba visiškai atsisakyti slapukų. Dauguma interneto naršyklių leis jums ištrinti bet kokius slapukus, patekusius į jūsų kompiuterį kai naršėte interneto svetainėse.

 

14. SUSISIEKTI SU DOLLE DĖL PRIVATUMO POLITIKOS

Jeigu turite klausimų arba norite pakomentuoti mūsų Privatumo politiką, prašome kreiptis į mus

DOLLE Lietuva
Sporto str. 11
LT-09238 Vilnius
Lithuania

Tel.: +370 61255922

Mail: info@dolle.lt