Dažniausiai užduodami klausimai FAQ

Laiptai

Mediniai laiptai - tai labai paprasti laiptai, panašūs į kampu pasvirusias kopėčias. Gali būti su turėklais, labai dažnai pagamintais iš medžio. Vieni pigesnių laiptų rinkoje.

Parengėme jums instrukcijas "Kaip išmatuoti laiptus". Kartu prie kiekvieno laiptų modelio parengėme techninius brėžinius, kuriuose parodyta, kiek vietos reikia laiptams ir kokio dydžio laiptai turėtų būti.

Mažiausi mūsų modeliai yra ATLANTA, GRAZ, ROME, BERLIN ir BASEL - jie neužima daugiau vietos nei palėpės kopėčios ar antresolės laiptai, tačiau yra patogesni nei tradicinės palėpės kopėčios. Galite apsvarstyti, ar yra vietos vieniems iš šių laiptų.

Atsižvelgiant į vietinių medžių rūšių kietumą, tinkamiausia mediena DOLLE laiptams yra ąžuolas, bukas arba bukas Multiplex. Galimi baltai dažyto ąžuolo variantai. Taip pat siūlomi egliniai ir pušiniai laiptai.

Teisingas laiptų apskaičiavimas ir išdėstymas yra labai svarbus aspektas planuojant dviejų aukštų namą ar butą. Kaip apskaičiuoti laiptus, kad jie būtų saugūs ir funkcionalūs? Tai nesudėtingas dalykas, tačiau tam reikia tam tikrų žinių. Todėl parengėme trumpą vadovą, kaip įrengti skirtingų tipų laiptus - tiesius ar su posūkiu.

Moduliniai, mediniai laiptai

Rekomenduojame medinius arba modulinius laiptus. Jie siūlo daugybę apdailos galimybių, daugybę konfigūracijų ir galimybę pasirinkti modelį, atitinkantį namo stilių. Jie yra labai gera alternatyva betoniniams laiptams.

Taip, visi mūsų laiptai turi tokią opciją. Daugelį laiptų modelių taip pat galima rinktis kaip laiptus su ½ arba ¼ posūkiu. Pasirinkite variantus spustelėję MODULINIAI laiptai, MINI MODULINIAI laiptai ir MEDINIAI laiptai. Kairėje puslapio pusėje pasirinkite nuorodą "laiptų forma" ir ieškokite galimų modelių.

Siūlome pasinaudoti galimybe įsigyti tokius laiptus mūsų parduotuvėje. Sutaupysite laiko ir pinigų bei išvengsite statybos klaidų. Mūsų įmonė specializuojasi laiptų gamyboje, todėl ši galimybė yra saugi. Galite rinktis eglinius, pušies, buko ir ąžuolinius laiptus.