Visit our global website

continue

ŠIUOLAIKINIAI REVOLIUCINIAI LAIPTAI DUBAI

Pasirinkite medžio rūšį pakopoms ir turėklams:

Mūsų pakopos ir turėklai gaminami iš aukštos kokybės FSC® sertifikuotos medienos ir padengiami alyva, kuri išryškina estetines medienos savybes ir užtikrina puikią natūralią apdailą.


TURĖKLŲ TIPAI

DUBAI laiptai turi 2 turėklų variantus (konfigūruodami pasirinkite laiptų turėklą):

  • DESIGN - horizontalios Ø10 mm užpildymo detalės
  • CLASSIC 3 - 3 vertikalūs statramsčiai kiekvienoje pakopoje
  • CLASSIC 4 - 4 vertikalūs statramsčiai vienoje pakopoje

 

Norėdami padidinti saugumą, galite pasirinkti "Classic 4" laiptų turėklą. Patikrinkite pagal vietos statybos taisykles.Pakopos ir 2 šoniniai turėklai DESIGN, 2 šoniniai turėklai CLASSIC 3, 2 šoniniai turėklai CLASSIC 4gali būti prie laiptų derančių spalvų ir medienos.

Sukurkite vienodą viso koridoriaus, laiptinės ir laiptų aikštelės išvaizdą. DUBAI yra modernūs laiptai, puikiai tinkantys atviro išplanavimo patalpoms, todėl žiūrėkite derančius laiptų aikštelės turėklus "DUBAI Design" ir "DUBAI Classic".

 

 


Matavimas:

Laiptų eiga

22-27 cm

Laiptų plotis

80 - 94 cm

Maksimalus aukštis nuo grindų iki grindų

357 cm

Pakopų skaičius

11 - 16 pakopų


<left><p class="red-button"><a href="https://www.dolle.lt/shop/laiptai/dubai" target="_current">Konfigūruoti laiptus</a></p></left>

Nebrangūs pagrindiniai laiptai, pritaikomi bet kokiai laiptinei

DUBAI - tai revoliuciniai surenkamieji vidaus pagrindiniai laiptai, atitinkantys statybos taisykles. Išgaukite vienodą viso koridoriaus, laiptinės ir laiptų aikštelės išvaizdą. DUBAI yra modernūs laiptai, taip pat puikiai tinkantys atviro išplanavimo patalpose.  

 

Unikalus mobilumas

Unikali naujoviška konstrukcija, pasižyminti aukščiausiu lankstumu ir mobilumu - vienodas ėjimas ir kilimas visoje laiptinėje. Dėl to laiptai yra saugūs ir lengvai įsigyjami, nes dėl lankstumo jie tinka kiekvienai laiptinei. Be to, modulinė konstrukcija ir dizainas užtikrina lengvą montavimą.

 

Tegul pakopos ir turėklai dera prie charakteringų grindų

Išsirinkite savo laiptų medienos rūšį. DUBAI laiptai turi plačias ir gilias pakopas iš gražaus, alyvuoto ąžuolo arba buko pagal jūsų pasirinkimą. Mūsų pakopos ir turėklai gaminami iš aukštos kokybės FSC® sertifikuotos medienos ir padengiami alyva, kuri išryškina estetines medienos savybes ir užtikrina puikią, natūralią apdailą. Mėgaukitės šiltu ir švelniu aukštos kokybės medienos laiptelių ir turėklų pojūčiu. Mūsų skandinaviško stiliaus įkvėptuose laiptuose maišomos madingų spalvų medžio ir metalo medžiagos: Baltos, juodos, antracito ir perlamutrinės pilkos spalvos pusiau blizgios apdailos.

 

Naujoviška laiptų konstrukcija - pritaikoma pagal jūsų laiptus

Sukurkite nepakartojamą skulptūrišką įspūdį pritaikydami laiptų formatą prie laiptinės poreikių ir apribojimų. Pritaikykite savo laiptus kaip tiesią pakopą, ketvirčio posūkio arba pusės posūkio laiptus. DUBAI - tai revoliuciniai surenkamieji vidaus pagrindiniai laiptai, atitinkantys daugumos šalių statybos reglamentus. Dėl to šie laiptai yra ekonomiški.
 


Peržiūrėti

Matavimo vadovas

LAIPTŲ MATAVIMAS

Pereiti į vadovą >>
technical installation instruction staircase

TECHNINĖ INFORMACIJA

Žr. dokumentus >>
LAIPTŲ ASORTIMENTAS

LAIPTŲ ASORTIMENTAS

Žiūrėkite laiptus