UNIKALAUS DIZAINO LAIPTAI | Sydney

IŠSIRINKITE MEDŽIO RŪŠĮ PAKOPOMS IR TURĖKLAMS - 3 VARIANTAI

Mūsų pakopos ir turėklai gaminami iš aukščiausios kokybės FSC® sertifikuoto medžio masyvo.


TURĖKLŲ PORANKIŲ TIPAI

SYDNEY turi 5 skirtingus turėklų variantus - konfigūruodami pasirinkite turėklų variantą.

PURE

Porankiai pagaminti iš aliuminio. Stulpelis ir horizontalusis užpildas yra tokios pat lašo formos, kaip ir SYDNEY laiptų centrinė konstrukcija. Turėklai gali būti baltos ir juodos spalvos.

DESIGN

DESIGN turėklų turėklų turėklas turi atvirus prispaudžiamuosius stulpelius ir horizontaliai einančius nerūdijančiojo plieno Ø10 mm vamzdžius. Turėklų galiniai dangteliai taip pat laikomi iš nerūdijančio plieno. Turėklas tos pačios medienos rūšies kaip ir pakopos.

STYLE 6

Turėklai su 5 horizontaliais Ø6 mm nerūdijančiojo plieno užpildais ir apvaliais stulpeliais. Apvalus porankis iš tos pačios medienos kaip ir pakopos. Taip pat čia galima įsigyti derantį turėklą visai laiptų aikštelei.

CLASSIC 2

CLASSIC 2 turėklai turi po 2 vertikalius statramsčius kiekvienoje pakopoje. Labai klasikinis ir švarus laiptų turėklas. Turėklai yra tokios pat medienos rūšies, kokią pasirinkote savo pakopoms.

CLASSIC 3

CLASSIC 3 turėklų su 3 apvaliais vertikaliais statramsčiais kiekvienoje pakopoje. Labai klasikinis jūsų laiptų turėklas. Turėklai yra tos pačios medienos rūšies kaip ir pakopos.

Laiptai su LED apšvietimu

SYDNEY įspūdis su ištisine centrine konstrukcija ir integruotu LED apšvietimu (pirkama papildomai). Laiptai sujungia funkcionalumą ir unikalų dizainą, kartu tapdami papildomu apšvietimo šaltiniu. Pritemdomi šviesos diodai užtikrina malonią, šiltą ir netiesioginę patalpos šviesą, kurią galite pritaikyti prie tos akimirkos atmosferos. Belaidis nuotolinio valdymo pultas pridedamas.

Ketvirčio posūkio laiptai

Dėl tiesios laiptų pakopos ir plačių pakopų SYDNEY yra įspūdingas ir estetiškas svetainės dizaino elementas. Ketvirčio posūkio laiptai yra paprasti, labai stabilūs ir atitinka minimalistinį dizainą, nes laiptų apačioje yra tik 2 posūkio pakopos. Mėgaukitės šių nuostabių laiptų, kuriuose dera aukšta kokybė ir puikus funkcionalumas, leidžiantis reguliuoti laiptus pagal jūsų kambarį, patogumu. Galimi 3 spalvų variantai: antracito, juodos ir baltos.


UNIKALI FORMA IR DIZAINAS


REGULIUOJAMI LAIPTAI SU LAŠO FORMA

SYDNEY laiptai yra labai elegantiški dėl lašo formos vidurio konstrukcijos dizaino. Ji sukuria stulbinamai harmoningus ir tvirtus laiptus, pasižyminčius unikaliu moderniu įspūdžiu ir puikiomis detalėmis. SYDNEY - tai unikalūs ir naujoviški laiptai su pasirinktinai integruotu LED apšvietimu centrinėje konstrukcijoje.


LANKSTUS LAIPTŲ KAMPAS

SYDNEY laiptai yra įspūdingas ir estetiškas dizaino elementas gyvenamajame kambaryje. Jos funkcionalumas leidžia reguliuoti laiptų kampą pagal jūsų kambarį. Tai reiškia, kad galite pasirinkti įrengti SYDNEY laiptus su mažesniu pakilimo aukščiu, kad laiptai būtų labai patogūs, arba su didesniu pakilimo aukščiu, kad laiptai būtų statesni ir užimtų mažiau vietos. Šiuose nuostabiuose laiptuose dera aukšta kokybė, dizainas ir puikus funkcionalumas.


MATAVIMAI

Visus SYDNEY laiptų matmenis rasite matmenų faile.


Laiptų eiga
18.5 - 22 cm


Aukštis nuo grindų iki grindų
222 - 315 cm


Laiptų plotis
75 - 89 cm


Pakopų skaičius
11 - 13


Pakopos aukštis
18.5 - 22.5 cm


PAKOPOS IŠ FSC® SERTIFIKUOTO MIŠKO

Šiltos, natūraliai minkštos alyvuotos pakopos - tai SYDNEY pakopos. Jos būna 2 dydžių - 75 cm ir 85 cm. Mūsų pakopos ir turėklai gaminami iš aukščiausios kokybės FSC® sertifikuoto medžio masyvo, padengto aliejumi. SYDNEY laiptai turi 3 tipų pakopas: alyvuotas buko, natūraliai alyvuoto ąžuolo ir balto alyvuoto ąžuolo. Alyva itin gerai apsaugo medieną nuo vandens ir dėmių. Aliejus įsigeria į medieną ir sukuria lygų ir beveik šilkinį paviršių, kuriame galima matyti medienos struktūrą.

DERANTYS LAIPTŲ AIKŠTELĖS TURĖKLAI

Laiptams SYDNEY siūlome papildomus aikštelės turėklus, derančius prie skirtingų turėklų: DESIGN, PURE, STYLE 6, CLASSIC II ir CLASSIC III. Mūsų turėklai yra unikalaus dizaino, lengvai montuojami, ir yra su išsamiomis montavimo bei vaizdo instrukcijomis.

LED ŠVIESOS

Naudojant mūsų LED apšvietimo sistemą, garantuojamas stulbinantis rezultatas. Mūsų LED apšvietimo kokybė yra labai aukšta (300 LED/metras) ir užtikrina šiltą ir tolygią šviesą nuo laiptų viršaus iki apačios, todėl pasieksite elegantišką laiptų apšvietimą. Šilta balta šviesa 3000 K. CE rinkai. Lengva integruoti ir sumontuoti patiems. Šviesos diodų šviesos kabelį dedate pagal mūsų instrukcijas. LED apšvietimą galima integruoti be jokių matomų laidų (ypač naujos statybos namuose), jei laiptų viršuje yra laido lizdas. Daugiau apie LED šviestuvą skaitykite čia.

PAKOPOS IR TURĖKLŲ TURĖKLAI

Kad padidintumėte saugumą, po laiptų pakopomis galite įrengti pakopų stovelius, kad sumažintumėte tarpą tarp pakopų ir taip apsaugotumėte vaikus. Stovelius labai lengva sumontuoti, juos galima pridėti jau visiškai sumontavus laiptus. Juos galima įsigyti prie SYDNEY laiptų derančių spalvų. Taip pat pagal poreikį galima pridėti antrą turėklą, kad padidintumėte ir saugumą, ir patogumą. Standartinėje komplektacijoje SYDNEY laiptai pristatomi su vienos pusės turėklais.


Pažiūrėk čia

Matavimo vadovas

LAIPTŲ MATAVIMAS

Pereiti į vadovą >>
technical installation instruction staircase

TECHNINĖ INFORMACIJA

Žr. dokumentus >>
SUSISIEKITE SU MUMIS

SUSISIEKITE SU MUMIS

Susisiekite su mumis >>